14/15/16 juli!

Big Rivers 2017 was weer geweldig!

Big Rivers 2017 is weer voorbij, maar wát een top editie was het weer zeg. We willen graag alle bezoekers bedanken voor het omarmen van de herbuikbare glazen. Het festivalterrein heeft er nog nooit zo netjes uitgezien, en dat allemaal dankzij jullie! Dankjewel. 

Natuurlijk willen we ook alle artiesten, leveranciers, sponsoren, vrijwilligers, en alle andere mensen die hebben geholpen aan het festival bedanken. We hebben genoten!

Tot volgend jaar! 

Wil je nog even nagenieten? De foto's van dit jaar staan online! 
 

_ROB7682 - fotobigrivers - Flickr

 

Links:

Programma:

vrijdag 14 juli

zaterdag 15 juli

zondag 16 juli

Dordt Centraal Drukkerij Jonkheer stage. (Grote Kerksplein)
17:00 - 18:00 Back To The Who
18:45 - 19:45 Callahan Clearwater Revival
20:30 - 21:30 OMG Doe (t) maar
22:30 - 00:00 Alive

Dolderman/Sena young talent stage (Korte kalkhaven)
19:00 - 19:30 The Empyrean
19:45 - 20:25 Stone Golem
20:40 - 21:10 Switch Bones
21:30 - 22:00 Sun Rider
23:00 - 00:00 DeWolff

Finn’s Stage (Blauwpoortsplein)
20:00 - 20:30 Krabat
20:45 - 21:15 Corvin Silvester
21:30 - 22:00 Silen Roc
22:15 - 22:45 Rogier Pelgrim
23:00 - 23:45 Aafke Romeijn

Balanz Sena Stage (Stadhuisplein)
20:00 - 21:30 Jared Grant
22:30 - 00:00 Dulfer Jazz

Vergulde Lampet/Stadsherberg (Tolbrugstraat)
19:00 - 19:30 Ariesmith
20:00 - 21:30 Imaginary Western
22:00 - 23:30 Slapback Johnny

The Mood Stage (Grote Markt)
18:00 - 19:00 Early Roosters
19:30 - 20:30 FoolProof
21:00 - 22:00 Black Label Blues Band
22:30 - 23:30 Leo Schellinger & Friends
23:45 - 00:45 Three Rivers Crossing (binnenpodium)

Binnenstad
20:00 - 00:00 BRASSOciety

Restaurant Post (Johan de Wittstraat)
23:30 - 02:00 Jasper Clash

Otto e Mezzo (Vismarkt)
19:00 - 20:00 Skeftum plays Golden Earring
20:45 - 21:45 Skeftum

Visser's Poffertjes Stage (Groenmarkt)
23:30 - 01:30 King Charles and the Rubinators

Podium Nijhoff Schilders Stage (Bagijnhof)
19:00 - 00:00 Friends on Friday

Dordt Centraal Drukkerij Jonkheer stage. (Grote Kerksplein)
13:30 - 16:30 aMeezing & Xing
17:00 - 18:15 Van Eigen Bodem
19:00 - 20:00 Pearl Jamming
20:45 - 21:45 Musest
22:30 - 00:00 Great Queen Rats

Dolderman/Sena young talent stage (Korte kalkhaven)
13:00 - 23:59 Dj Tin Wish Tin
13:30 - 15:00 Homesick's bluesharp workshop (binnen)
14:30 - 14:50 Hunted Down
15:10 - 15:40 The Artificial
16:15 - 17:15 Darlyn
18:30 - 19:15 Dr Justice & The Smooth Operators
20:00 - 20:30 Bottles of Love
21:15 - 22:15 Sister Fister
23:00 - 00:00 Bazzookas

Finn’s Stage (Blauwpoortsplein)
18:00 - 18:30 Arjan Loeve
18:45 - 19:15 Celeste Liberty
19:30 - 20:00 Abee
20:15 - 21:00 Ilse Bevelander
21:15 - 22:00 Nathan James
22:15 - 23:00 Lucky Fonz III

Restaurant Post (Johan de Wittstraat)
12:00 - 12:50 The Revenue
13:10 - 14:00 Rob van Rij / Zsuzsanna Kasius
23:00 - 01:30 DJ Soulpat

Balanz Sena Stage (Stadhuisplein)
13:00 - 14:00 Lilith Merlot
15:00 - 16:30 Coal Harbour
17:30 - 19:00 Jazzlab Sessions: Tribute to Allen Toussaint & Herbie Hancock
20:00 - 21:30 Bongomatik
22:30 - 00:00 Bart Wirtz

Vergulde Lampet/Stadsherberg (Tolbrugstraat)
14:00 - 15:30 Get Rhythm (Johnny Cash Tribute Band)
14:00 - 23:59 DJ Samball
16:00 - 17:30 Slow Burners
18:00 - 19:30 Steven Troch band
20:00 - 21:30 The Goon Mat & Lord Benardo
22:00 - 23:30 The Juke Joints

The Mood Stage (Grote Markt)
13:00 - 14:00 Mot Wat
14:30 - 15:30 Frok
16:00 - 17:00 No Excuse
17:30 - 18:30 Solid Gold
19:00 - 20:00 Ragged Them Dirty
20:30 - 21:30 Biggs
22:00 - 23:00 Frank Fish Band

Otto e Mezzo (Vismarkt)
13:30 - 14:15 The Ultraverse
14:45 - 15:15 PollyAnna
15:45 - 16:30 45ACIDBABIES
17:15 - 18:00 Orange Skyline
18:45 - 19:30 Recorders
20:15 - 21:00 WOOT
21:45 - 22:30 Radio Eliza
23:15 - 00:00 Baptist

Binnenstad
14:00 - 00:00 BRASSOciety

Visser's Poffertjes Stage (Groenmarkt)
23:30 - 01:30 Rootbag & Friends

Podium Nijhoff Schilders Stage (Bagijnhof)
14:00 - 16:30 De Donuts
17:30 - 18:30 Sin Pausa
20:00 - 21:00 Rey Cebrera y sus Amigos
22:00 - 00:00 Team Latino

Dolderman/Sena young talent stage (Korte kalkhaven)
13:00 - 13:30 MEROL
14:15 - 15:15 The Wanderers
16:00 - 17:00 Nicky en de Donnie$
17:45 - 18:45 The Toasters
19:30 - 21:00 The Kik

Dordt Centraal Drukkerij Jonkheer stage. (Grote Kerksplein)
14:00 - 15:00 Armand Tribute Band
16:00 - 17:30 Mumfords Calling
18:15 - 19:30 Non Blonde Bowie
20:30 - 22:00 The Dirty Daddies

Restaurant Post (Johan de Wittstraat)
11:00 - 13:00 Vincent Vilouca Unplugged
14:30 - 15:10 Nicholas Joan (trio)
15:30 - 16:10 Francesco Daniel
22:00 - 22:30 DJ Vincent Vilouca
22:30 - 23:30 The Dawn Brothers
23:30 - 02:00 DJ Vincent Vilouca

Balanz Sena Stage (Stadhuisplein)
14:30 - 16:00 Savoy Room XL
17:00 - 18:30 Jon Cleary & The Absolute Monster Gentlemen
19:30 - 21:00 Dele Sosimi

The Mood Stage (Grote Markt)
14:00 - 20:00 DJ Rockin' Paul
14:30 - 15:30 Emma & the Sweet Tones
16:00 - 17:00 Charley Cruz & The Lost Souls
17:30 - 18:30 Little Hat
19:00 - 20:00 Ocobar
20:30 - 21:15 Little Hat
21:30 - 22:30 JD Brown & the Buffalo Beat

Otto e Mezzo (Vismarkt)
16:00 - 16:45 Einfach Kurt
17:30 - 18:15 De Kat
19:00 - 19:45 The Dawn Brothers

Binnenstad
14:00 - 20:00 BRASSOciety

Visser's Poffertjes Stage (Groenmarkt)
15:00 - 17:00 18 Strings duo
20:30 - 22:00 Crawling Toddlers

Vergulde Lampet/Stadsherberg (Tolbrugstraat)
14:00 - 18:00 Herman Brock Jr. & Blue Grass Boogiemen

Podium Nijhoff Schilders Stage (Bagijnhof)
14:00 - 16:00 Lamarotte
16:30 - 17:30 Sunny Side Up
18:30 - 20:00 Def Americans